Wysypało!
No i sprawa się wyjaśniła! To trzydniówka! 
Od niedzieli nocy Szymek gorączkował (kulminacja z poniedziałku na wtorek), a wczoraj wieczorem (zgodnie z przewidywaniami pani doktor i kilku moich koleżanek :)) pojawiła się na brzuszku wysypka. Ufff... Kamień z serca, bo po pierwsze wiem, co Mu było, a po drugie - choróbsko zmierza ku końcowi! Hurrra!!!
Co prawda nockę mieliśmy jeszcze baaardzooo marudną (nawstawałam się, oj nawstawałam!), ale rano? Nie ten Chłopiec! Oczy duże, uśmiech na twarzy i wieeelka ochota na zabawę! Wróciło moje Dziecko!!! :) 
 Ostatnio najlepszą zabawą 
jest badanie zawartości buzi mamy 
(język jest najciekawszym obiektem!). 
Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, 
ale ja czasami wolę takie zamazane:)
 
A kiedy wstałam raniutko (ok. 6.30), czekała na mnie kolejna niespodzianka - budzące się piękne słonko! (Tak, tak, tam w dole, w krzakach czai się nasz nieusłuchany psiak :)) 
 A teraz świeci na całego!

No i jak tu nie mieć od razu lepszego humoru??? Tak jak pisałam wczoraj - po prostu MUSIAŁO się dzisiaj wszystko odmienić!
W dodatku moje hiacynty pięknie rozkwitły! A jak pachną! :)

I jeszcze jedno - w nocy, kiedy nie mogłam spać ze zmęczenia (tak, tak - ze zmęczenia, takiego co to nie pozwala zasnąć po położeniu się do łóżka), zrobiłam kolejną partię kartek. W końcu bowiem znaleźli się chętni! (już myślałam, że wszyscy wysyłają tylko sms-y i maile).


Jest lepiej. Dużo lepiej!!! :)

3 komentarze:

 1. I tak trzymać,bo po złych dniach przychodzą te lepsze a jak jeszcze ze słonkiem i uśmiechem kochanego dziecka to już całkiem jest super(ciocia nr2:))

  OdpowiedzUsuń
 2. a sesja piękna!
  widzę że noc owocna:)
  pozdrawiam cieplutko i zapraszam i do mnie:
  http://etat-mama-i-tata.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Uff, całe szczęście, że się wyjaśniło :)))
  Same pozytywy hihi
  A kartki śliczne, niestety ja z tych co to nie mają komu wysyłać :(

  OdpowiedzUsuń