O nas


Starszy
Najbardziej oczekiwane dziecko na świecie. Kochany i uroczy. Idealna mieszanka ojca i matki. Często uśmiechnięty, rzadziej zamyślony. Indywidualista (już!). Właściciel dużych hipnotyzujących oczu i uroczej czuprynki. Do niedawna jedynak, obecnie rozbiegany niespełna czterolatek i kochany starszy brat.

Młodsza
Kruszynka, która siłą dorównuje starszemu bratu. Dzielna babeczka, której znudziło się przebywanie w maminym brzuchu po 34 tygodniach ciąży. Kokietka rozbrajająca ojca swego przeuroczym uśmiechem. Fizycznie nie jest w stanie dorównać braciom (na razie!), ale intelektualnie rozkłada ich na łopatki. 

Najmłodszy
Młodszy od siostry swej o całą minutkę. Chłopisko jak dąb. Wiecznie głodny. Skóra zdjęta z ojca. Syneczek mamusi - nie spuszcza mnie z oka, nie odstępuje na krok. Zaczepny i nieostrożny. Łagodny brutal. 


Duża
Spełniona kobieta. Szczęśliwa żona i mama. Sentymentalna. Wrażliwa (czasami za bardzo). Kochająca Norę Jones, SDM, Michaela Buble. Uzależniona od czekolady. Pełna zapału, niestety często słomianego. Domatorka. Gotowa zrobić dla swoich najbliższych wszystko. Duży  
Kochający i wrażliwy. Potrafiący zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym. Zaradny i pomysłowy. Urodzony planista. Uwielbiający spędzać czas ze swoją rodzinką. Uparty, ale pierwszy wyciągający rękę na zgodę.

 

8 komentarzy:

 1. Podoba mi się u Was! Chętnie tu zostanę na dłużej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, widzę u Szymka nowy nabytek! Gratulujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ząbkowanie to u Was ekspresem idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, po Waszych opisach charakterów widać, że dobrani jesteście!
  Cudownie i wzruszająco!
  Zostaję u Was na dłużej!
  Pozdrawiam,
  Katarynka

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się tutaj u Was :) fajnego macie tego szkraba! dodaję to obserwowanych blogów :)

  OdpowiedzUsuń