Konkurs "MÓJ CZUCZU"


Z początkiem nowego miesiąca jest mi bardzo miło ogłosić konkurs!
Żeby nie złapało Was jesienne przesilenie, żebyście nie nudzili się w chłodne i szare popołudnia, żebyście dali upust drzemiącym w Was zdolnościom - zróbcie coś kreatywnego ze swoimi dzieciakami!

Pewnie wielu z Was kojarzy CzuCzu? Znacie tę wesołą buzię chłopca, który z każdego opakowania zaprasza Wasze dzieci do zabawy?

To właśnie z nim związane jest zadanie konkursowe: stwórzcie z dowolnego materiału i w dowolnym wymiarze przestrzenną postać CzuCzu.
 

Do wygrania kreatywne (a jakże!) nagrody:

I miejsce:
PUZZLE PODRÓŻNIKA - MAPA ŚWIATA

 wyróżnienie I:
LEGENDY I MITY – RYSUJ Z CZUCZU
wyróżnienie II
ODKRYWCY I WYNALAZCY - RYSUJ Z CZUCZU

Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej - w regulaminie.

Pamiętajcie, że podczas oceny pracy pod uwagę będzie brana przede wszystkim Wasza kreatywność. Im mniej oczywiste tworzywo, z którego wykonacie pracę, tym większa szansa na nagrodę. Masa solna, glina, szmatki, styropian, tektura… Figurka, maskotka, kukiełka, brelok… Zdaję się na Waszą bujną wyobraźnię! Oczywiście poza tym liczy się estetyka wykonania oraz jak największe podobieństwo do oryginału :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie nas oraz CzuCzu na Facebooku, jednak nie jest to warunek konieczny! Warunkiem koniecznym jest natomiast udostępnienie banerka (który znajdziecie TUTAJ) z linkiem do tej strony na swoim blogu lub na tablicy fb oraz wysłanie maila, w którym znajdą się zdjęcia Waszych prac oraz informacje na temat imienia i wieku dziecka oraz materiału, z jakiego powstał Wasz CzuCzu.

Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4+, ale może przyłączyć się do niej każdy. Warunkiem jest to, aby dziecko miało swój udział w powstaniu CzuCzu. Praca nie może być wyłącznie dziełem rodzica!

Zapraszam do zabawy!!! :)REGULAMIN KONKURSU „MÓJ CZUCZU ”

 1. Organizatorem konkursu jestem ja – MamAnka.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest CzuCzu.
 3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4+. Uczestnikiem konkursu jest natomiast rodzic – osoba pełnoletnia, która sprawuje opiekę prawną nad dzieckiem.
 4. Konkurs polega na stworzeniu trójwymiarowej postaci CzuCzu z dowolnego materiału i w dowolnym wymiarze.
 5. Dziecko tworzy pracę konkursową samodzielnie lub z pomocą rodzica.
 6. Należy przesłać dwa zdjęcia konkursowe na  adres: mamanki.blog@gmail.com:  
 • zdjęcie wykonanej pracy,  
 • zdjęcie przedstawiające proces twórczy, kiedy dziecko tworzy lub pomaga tworzyć pracę konkursową (nie jest wymagane, aby na zdjęciu była widoczna twarz dziecka).  
Zdjęcia należy podpisać imieniem i wiekiem dziecka. Należy również zamieścić informację, z jakiego materiału wykonano pracę konkursową.
 1. Jeden uczestnik może zgłosić jedną pracę konkursową.
 2. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć zostaną wybrane trzy najlepsze. Zostaną przyznane trzy nagrody – jedna główna i dwa wyróżnienia. 
 3. Nagrodami w konkursie są: I miejsce: Puzzle podróżnika – Mapa świata, Wyróżnienie I: Legendy i mity – Rysuj z CzuCzu, Wyróżnienie II: Odkrywcy i Wynalazcy – Rysuj z CzuCzu
 4. Prace konkursowe będą podlegać mojej ocenie.
 5. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę, aby nadesłane zdjęcia wraz z podpisami zostały zamieszczone na tym blogu, na fan page’u  bloga (w albumie konkursowym) oraz na fan page’u firmy CzuCzu.
 6. Konkurs trwa od 1 października 2013r. do 18 października 2013r.
 7. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 21 października 2013r.
 8. Nagrody zostaną wysłane przez organizatora na adres wskazany przez uczestnika w terminie dwóch tygodni od dnia ogłoszenia wyników, czyli do dnia 4 listopada 2013r.
 9. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.  

17 komentarzy:

 1. Szkoda, ze moja Liwunia nie moze wziac udzialu :( mysle z mlodszymi dziecmi tez daloby sie cos stworzyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam w poście, że MŁODSZE DZIECI TEŻ MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ, ale na zdjęciu musi być uwieczniony ich wkład w pracę!!! :)

   Usuń
 2. świetny konkurs, jednak my za mali:) B. mógłby co najwyżej taką pracę poślinić :D ale trzymam za wszystkich kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja bym coś zrobiła ze swoim starszakiem,ale niestety nie mam FB ani bloga,więc chyba odpadamy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Iwono, to że nie masz FB i bloga nie może Cię dyskwalifikować! Możesz udostępnić link do tej strony na swoim profilu G+ :) Uznamy to za element promocji.
  Możesz startować w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może uda się coś z moim Julianem wyćwiczyć, chociaż zauważyłam, że On się boi rzeczy, które ja robię dla niego, np. ostatnio namalowałam mu pingwiny z babytv, z bajki, którą lubi i odsuwał kartkę albo brał i rzucał i patrzeć na nie nie mógł :P no, ale pomyślimy! trochę czasu jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oooo chyba się skusimy- jutro zaczynamy faze projektową! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. i już wszystko na blogu i na tablicy fb u Katarzyna Pietrzykowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie czekam tylko na fotki :) Twórczej i przyjemnej zabawy!

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. Klapa na całej linii. Zabralismy sie od rana za pracę, mamy w sumie kupe zabawy, ale wlasnie sie zorientowalam, ze dzis jest 19!! Ech... Pozdrawiam i dzieki za wyzwanie :)

   Usuń
 9. Zgłaszamy się tak za pięć dwunasta. Baner już u mnie jest, CzuCzu powstaje, tylko czy gniecenie plasteliny przez półtoraroczniaka jest wystarczającym udziałem? Jutro spróbuję to uwiecznić, choć ciężko mi będzie robić zdjęcia jednocześnie pilnując, by początkujący artysta nie jadł surowca;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tylko uda się przyłapać maleństwo na procesie twórczym, bez skrupułów bierz udział! :)

   Usuń
 10. banerek "powiesiłam" u siebie już ponad tydzień temu, ale czekałam do wolnego dnia żeby coś z Jankiem zmajstrować... i dziś znaleźliśmy czas:)
  niestety okazało się zupełnie zapomniałam o regulaminie i nasza praca nie bardzo spełnia warunki :( [no, chyba, że liście i kwiatek przyklejone do kartki + farbki o nieco wypukłej strukturze uznamy za "efekt przestrzenny"...]
  nic to - dzidzia się dobrze bawił, co najważniejsze, a pracę i tak wysyłam - może zasłuży na jakąś nagrodę pocieszenia :P

  OdpowiedzUsuń