Konkursowa przypominajka :)

Dzisiaj dotarło do mnie pierwsze fotograficzne sprawozdanie z realizacji założeń konkursu "Mój CzuCzu". Ludek stworzony przez 5-letnią Majkę i 2,5-letniego Mikołaja jest przepiękny! Zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie - jest bardzo kolorowy i... taki pozytywny! :) Podobno cała rodzinka miała niezłą zabawę podczas jego tworzenia, a to sprawia, że jestem jeszcze bardziej uradowana :D
A Wam jak idzie? Czy Majka i Mikołaj będą mieli z kim rywalizować??? Jeśli nie, zgraną wszystkie nagrody sprzed Waszych nosów ;) Pozwolicie na to?! :D Pamiętajcie, że czekam tylko do 18 października!

6 komentarzy:

 1. będą będą mieć z kim rywalizować :) my swojego kończymy i miejmy nadzieję, że do jutra uda nam się podesłać fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym wzięła udział ale Młoda jeszcze za mała, musiałabym robić wszystko sama pewnie w razie czego nagroda też zbyt dorosła dla Młodej - ale konkurs super:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania JM mój smyk też za mały bo ma tylko 7 miesięcy ale już mi trochę pomógł...mało bo mało i zapewne nie każdy by to pomocą nazwał ale przynajmniej fajną zabawę mam ja i on...fakt, dużo robię sama ale Robercik z zaciekawieniem patrzy co mama robi. Wiem, że może nie każdemu się to spodoba i stwierdzi, że praca się nie nadaje bo dziecko mało co robiło ale to tylko konkurs i mamy się świetnie bawić, czy wygramy czy przegramy nie ma znaczenia :) najważniejsza frajda w tym wszystkim. Z resztą nie widzę, żeby ze starszymi dziećmi inni się rwali do konkursu to dlaczego my nie możemy wziąć udziału :) Ja bym na Twoim miejscu wzięła udział... :) Co Ci tam szkodzi...nie ma nic do stracenia a można zyskać...a nagroda nigdy nie jest zbyt dorosła dla dziecka bo ono...rośnie i kiedyś na pewno będzie miało z niej frajdę :) Jeśli będą inne chętne starsze dzieciaczki do uczestniczenia to ja wiadomo miejsca w kolejce do nagród ustępuje ale póki nie ma innych chętnych to ja się "pcham" na salony...a co mi tam :P:P grunt się dobrze bawić...a i synek zadowolony bo zaciekawiony co mama tak kombinuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczynasz kusić rywalizacją niemowlęcą :D

   Usuń
  2. Oczywiście zachęcam do udziału w zabawie - nawet niemowlęta - ale przypominam, że warunkiem jest ich udział w tworzeniu postaci CzuCzu.

   Usuń
 4. JAkie cudoooo:) noo to konkurencja będzie miała trudne zadanie do wykonania:)

  OdpowiedzUsuń