Poducha ręcznie malowana


No to jest. Pokazuję. Mój pierwszy po długiej przerwie twór. Tym razem nie dziecięcy :)


Jakiś czas temu pomyślałam sobie, że malowanie farbami na tkaninach musi być świetną sprawą. Wariatka ze mnie - trzymam 10 srok za ogon, wszystko mnie interesuje! I we wszystkim chciałabym być perfekcyjna od razu :p Nieważne, że przecież nigdy nie uczyłam się szyć. Nieważne, że nie malowałam na tkaninach (no dobra - raz, w liceum, namalowałam sobie tulipany na dżinsach i powiem szczerze, że kilka osób zazdrościło mi takich oryginalnych spodni :) nie umiałam się z nimi długo rozstać, choć przetarły się w kroku i z czasem zaczęły uciskać). A kiedy mi nie wychodzi tak, jak sobie to założyłam, złość zżera mnie potworna i mam ochotę rzucić wszystko w cholerę. Taka w gorącej wodzie kąpana jestem :)
No więc (wiem, wiem - niepoprawny początek zdania :)) zamówiłam sobie farby do tkanin. I tkaniny też, a jakże. I uszyłam. I pomalowałam też.



Na razie się przyuczam. Dopiero poznaję sposoby malowania na tkaninie, ale powiem jedno - to wciąga! Jak tylko skończyłam tę poduchę, już myślałam o kolejnej. W głowie siedzi kilka pomysłów, tylko czasu brak :) Na horyzoncie bliźniaki, więc jeśli chcę realizować się artystycznie, muszę robić to teraz. Mam nadzieję, że się uda...  


14 komentarzy:

 1. Piękna! A napis odręczny, czy szablon?

  Megi W

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam sobie szablon, ale muszę go jeszcze dopracować :)

   Usuń
 2. Piękna!!!!! Podziwiam, bo moje projekty leżą odłogiem:( nie jestem w stanie ich dokończyć:( oby i mnie siły wróciły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poduszka prześliczna!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, tak piękna poducha....
  "To miłość dodaje nam skrzydeł" Dla tych słów trzymam na ścianie zeszłoroczny kalendarz....

  OdpowiedzUsuń
 5. ale wspaniała :) przecudnaaa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest na sprzdaz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jesteś chętna/chętny??? Podpisz się, proszę!

   Usuń
 7. wyszło Ci to naprawdę zawodowo.jak dla mnie perfekcyjnie....i widać że kolory pasują do wnętrza.

  OdpowiedzUsuń