Przesyłka

Wczoraj czekała na mnie paczka. A w niej zamówione przeze mnie kilka dni wcześniej materiały do scrapowania, które znalazłam TUTAJ
Dacie wiarę, że Pani z tego sklepu dzwoniła do mnie, aby upewnić się, że rzeczywiście chcę kupić wybrane rzeczy, bo ostatnio kilka osób ją oszukało?! Po co ludzie zamawiają, skoro nie zamierzają odbierać przesyłek??? Nie rozumiem...
Uwielbiam "grzebać" w takich rzeczach, o czym świadczy m.in. album, który zrobiłam dla Szymka. Te wszystkie kolorowe papiery, motylki, guziki, wstążki i sznureczki, naklejki... Cuda! Najchętniej zabrałabym się do pracy już, teraz, zaraz!!!


W najbliższym czasie zamierzam stworzyć kilka kartek - na święta wielkanocne i z okazji narodzin/urodzin dzieci. Mam tylko nadzieję, że wystarczy mi czasu na realizację tych wszystkich artystycznych pomysłów! 
O efektach pracy oczywiście powiadomię :)


To mój kuferek z rzeczami do scrapbooking'u. Takiego porządku nie było w nim od dawna :)


8 komentarzy:

 1. A ja właśnie dzisiaj bawię się decoupage , tak mnie to pochłania że mogłabym cały dzień siedzieć i nie myśleć o niczym innym, uwielbiam efekt końcowy a zwłaszcza uśmiech i zaskoczenie osoby obdarowanej Maja B.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny zestaw już zebrałaś! mam nadzieję, że pochwalisz się efektami swojej pracy :)
  ja zamierzam się zabrać za koszyczki z papierowej wikliny (czy jakoś tak;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu!!Ile w Twojej głowie pomysłów-pozazdrościć:))(ciocia nr2:))

  OdpowiedzUsuń
 4. TO jest super fajne teraz to tylko zamawiac i sie relaksowac wiec przyjemnosci!;-)Pozdrawiam Agnieszka usciski dla Szymonka od calej naszej rodzinki;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej jak ja zazdroszczę takich zdolności:)
  Czekamy na efekty:)

  OdpowiedzUsuń