Kiedy to było?!

Dziś czas na wspomnienia. Nie tak dawne, bo sprzed około roku (a mam wrażenie, że to było w innej epoce!), kiedy Szymek pływał u mnie w brzuchu, gdzie było ciepło i bezpiecznie.
Ci, którzy uważnie śledzą bloga "Młoda Mama, Młody Tata i Dziecko", mogli już co nieco podejrzeć wcześniej TUTAJ . 
Tym natomiast, którzy jeszcze tam nie zajrzeli (czego mogą tylko żałować :)), pokażę dziś to, co udało mi się zrobić w czasie ciąży - album dla Szymka.
Album powstawał przez ok. 10 miesięcy. Początkowo tylko zbierałam to, co chciałabym w nim zamieścić. Dopiero w 4. miesiącu zabrałam się za tzw. pracę właściwą - wycinanie, wklejanie, ozdabianie. Koniec pracy nastąpił już po porodzie. Oto efekty:
7 komentarzy:

 1. Piękny album, tyle miłości z niego wyziera! Szymuś ma szczęście do utalentowanych artystycznie rodziców:-)Ciekawa jestem, czy drzewo w pokoju to Wasz autorski pomysł, czy gdzieś podpatrzyliście? Ale wykonanie pierwszorzędne:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy :)
  Drzewo rzeczywiście zostało podpatrzone w Inernecie, ale wykonanie Taty odbiega w dużym stopniu od oryginału. Za to skrytka na skarby to autorski pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda, Łódź9 lutego 2013 20:39

  Jestem pod ogromnym wrażeniem... Twojej osoby Mamo Szymka. Jak wspaniałą kobietą musisz być. Ten blog to będzie cudowny prezent dla Twojego synka.Ogromne ciepło bije od Was Rodziców. Gratuluję i pozdrawiam.
  P.S. Zazdroszczę, że sama nie mam takiej weny twórczej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest piekne! wzruszyla sie - Ty Aniu wiesz cos na ten temat rodzinka placzkow haha:-)swietna pamiatka wiec w imeniu Ani zachecam wszystkie mamy do zrobienia takiego arcydziela ktore zawsze bedzie super wspomnieniem dla Was rodzicow i waszych dzieci :-)Prosze o jeszcze!!:-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Album naprawdę genialny! podziwiam Cię za to, że chciało Ci się wykonać to cudo!! ja nie mogę się zebrać, żeby zrobić coś podobnego :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudeńko!

  Szymek ma zdolną mamę, może być z niej dumny. ;)

  OdpowiedzUsuń