"Moja szalona rodzinka" - konkurs z Dot Life


Zgodnie z obietnicą - ruszamy!
Razem z Dot Life przygotowałam dla Was miły konkurs, w którym będziecie mogli wygrać fantastyczne nagrody od Roksany i Gosi.


Prezentowałam Wam kilka dni temu to, co my sami będziemy mogli wypróbować i to, co dziewczyny oferują dodatkowo w sprzedaży. Niebawem i u Was w domu być może zagoszczą te cudne produkty.

Nasz konkurs nosi tytuł "Moja szalona rodzinka". Jako że na horyzoncie maraton świąt rodzinnych - Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca - stawiamy na rodzinę właśnie.
W konkursie będziecie mogli wygrać jeden z 3 zestawów:


ZESTAW NR 1
W skład zestawu wchodzi:
 • komplet 2 puzzli-puf (zdjęcie nagrody na razie robocze!),
 • dziecięcy komin w uniwersalnej kolorystyce - szarości.
Nie miałam jeszcze okazji napisać, że Szymek stał się w tym tygodniu właścicielem właśnie takich puzzli. Mogę z całym przekonaniem napisać, że to świetna sprawa dla takiego malucha! Puzzle można wykorzystać jako matę (kiedy połączy się wszystkie sztuki ze sobą) oraz jako siedziska-pufy (pojedynczo). Szymon jest nimi zachwycony. Skacze po nich, kładzie się na nie, jeździ po ich zabawkami. Z łatwością przenosi puzzle z miejsca na miejsce (są naprawdę lekkie), a nawet próbuje sam dopasowywać. Jeszcze nie wynosiliśmy ich na ogród, ale jestem przekonana, że i na powietrzu, np. na trawce, spełnią swoje zadanie.ZESTAW NR 2W skład zestawu wchodzi:
 • rogal do karmienia w rozmiarze L,
 • prześcieradło o wymiarze 120x60 lub 140x70,
 • ochraniacz na łóżeczko.
Wszystkie w kolorystyce biało-szarej lub biało-turkusowej.


ZESTAW NR 3


W skład zestawu wchodzi:
 • rożek,
 • prześcieradło o wymiarze 120x60 lub 140x70,
 • termoforek (owalny lub prostokątny).
Wszystkie w kolorystyce biało-szarej lub biało-turkusowej.


ZASADY KONKURSU:
Przeczytajcie uważnie, aby nie było niejasności! 
 • Lubicie organizatorów :) Za taki konkurs, z taaakimi nagrodami nie może być inaczej ;)
 • Udostępniacie podlinkowany plakat konkursowy na swoich profilach fb.
 • Przesyłacie na adres mamanki.blog@gmail.com zdjęcie swojej rodzinki podczas wspólnych szaleństw - nieważne jakich i nieważne gdzie. Na fotce muszą się znaleźć: dziecko (dzieci) i przynajmniej jedno z rodziców. Nie przyjmujemy kolaży. Zdjęcie ma być aktualne, z tego roku i nie mogło brać udziału w innym konkursie.

  Maila
  należy podpisać imieniem i nazwiskiem (lub nickiem), którym posługujecie się się na fb. Dodajcie też link do strony, na której zamieściliście informację o naszym konkursie. Określcie również, którą nagrodę wybieracie - zestaw nr 1, nr 2 czy nr 3. Możecie też podać imię dziecka/dzieci oraz opisać krótko swoje szaleństwo na zdjęciu.

  Wysyłając fotkę, zgadzacie się tym samym na jej publikację. Jednocześnie nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie zdjęć przez osoby do tego niepowołane.
 • Na zdjęcia czekamy do 15 czerwca (do północy) - termin wydłużony ze względu na mój poród :) Kolejnego dnia, tj. 16 czerwca ogłosimy nazwiska zwycięzców. Decyzję o tym, które 3 zdjęcia wygrywają, podejmą organizatorzy, czyli ja oraz właścicielki Dot Life - Roksana i Gosia.

  Z nadesłanych zdjęć powstanie galeria na fp bloga. Każde z nich zostanie opatrzone informacją, o którą z nagród walczy.
 • Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Jeśli mieszkacie poza granicami naszego kraju, nagrodę możemy wysłać do kogoś z rodziny.
 • UWAGA! Gdyby zdarzyło się tak, że przed rozstrzygnięciem konkursu wyląduję w szpitalu, o wynikach poinformuje Was Roksana na fp Dot Life.

  Organizator konkursu w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2 komentarze: